PLAVI FORUM

crnogorci, napolje iz srbije

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

crnogorci, napolje iz srbije

Počalji od nb-campari taj Ned Sep 26, 2010 6:03 pm

Bogoljub Mitić Đoša: Čestitaju mi iz cele Srbije!

- Šta ja da im radim? To što sam izjavio odjeknulo je tako jako da mi telefon non-stop zvoni. Svi mi čestitaju i kažu: „Bravo, majstore!“ Svi dele moje mišljenje, a niko ne sme o tome javno da govori. Eto, ja sam se odvažio. I ne kajem se! Dosta mi je toga da njihovi studenti imaju iste beneficije kao kad smo bili jedna zemlja. Zauzeli su sva mesta u studentskim domovima, pa deca iz Vlasotinca, na primer, ne mogu da se upišu iako su odlični đaci.

Neka budu tretirani kao Grci i Turci, jer su i oni strani državljani. Ja ih nikada nisam gledao kao drugu naciju, oni su to tražili otcepljenjem od nas. Priznali su Kosovo iz cuga! Kad sam rekao da Crnogorci napuste Srbiju, mislio sam na prave Crnogorce. Ne na ove koji žive ovde, jer su se oni već odrekli svog porekla. Što je za njih sramota!

nb-campari mu porucuje
e ovako djoso glibavi, ja se nijesam odrekao svog porijekla. i nijesam sam. i ne bojimo se tebe i takvih. i dodjite da nas ocerate, samo upozorenje,naoruzani smo. naoruzani smo kurcem, njime cemo vam porazbijat skrbava usta.

nb-campari

Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: crnogorci, napolje iz srbije

Počalji od Plavi taj Ned Sep 26, 2010 6:40 pm

ma kreten...na zalost nije jedini, ni tamo ni ovde koji tako razmislja... nesposobnim i neispunjenim ljudima je uvijek neko drugi kriv ...

Plavi

Ribe Broj poruka : 203
Godina : 71

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Pera Detlic taj Pon Sep 27, 2010 10:53 am

vrlo elokventno campari Laughing

stvarno kreten, no takvih kretena ima i u Cg koji bi rado proćerali Srbe....

U principu ne treba ovakvim davati preveliku pažnju, mnogo opasniji su političari koje govore neke skrivene stvari a koje se svode na slično....ali oni to upravo rade da bi manipulisali nepismenim narodom i skretali mu pažnju sa realnih problema iz realnog života... bounce

Pera Detlic

Broj poruka : 88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nb-campari taj Pon Sep 27, 2010 1:54 pm

Pera_Detlic ::vrlo elokventno campari Laughing

stvarno kreten, no takvih kretena ima i u Cg koji bi rado proćerali Srbe....

U principu ne treba ovakvim davati preveliku pažnju, mnogo opasniji su političari koje govore neke skrivene stvari a koje se svode na slično....ali oni to upravo rade da bi manipulisali nepismenim narodom i skretali mu pažnju sa realnih problema iz realnog života... bounce

bas me budala naljutila, pa sam malcice pretjerao. no ovakve izjave nijesu biseri ovog velikog i vrlo obrazovanog gospodina, za kojeg su padezi nepotrebni.
tako misli sve ijedan radikal, a igor mirovic je znao, da sikce slicno, kad god se napije.

nb-campari

Broj poruka : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Plavi taj Pon Sep 27, 2010 3:21 pm

kakvi pretjerao samo deri.....budala je budala ....Very Happy

Plavi

Ribe Broj poruka : 203
Godina : 71