PLAVI FORUM

3 - I ja bih u školu

Strana 24 od 24 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Ići dole

Re: 3 - I ja bih u školu

Počalji od Gretta taj Sre Feb 14, 2018 2:16 am

dado ::U želji da svladam sve "škakljive" dijelove..vježbanje se oteglo. Bilo mi je bezveze da stavljam dijelove jer sam odvojeno vježbao prvi i drugi dio pjesme, a na kraju mi je problem ostala poveznica između tih dijelova.
Evo linka da vidiš do kuda sam došao: https://youtu.be/1M4AfeBnN8Q

Vodim se inače pravilom da je obavezno javljanje jednom tjedno. Isprika na ovima zadnjim danima kojima sam probio to pravilo!

S obzirom, da ti to nije prvi put da ignorises pravilo, ne prihvatam tvoje izvinjenje. Trenutno ti je blokirana mogucnost za slanje privatnih poruka. Sledeci put ce ti biti blokiran pristup forumu. Diskutovali smo ranije o tvojoj neozbiljnosti, sada ces da osetis konsekvence bez upozorenja. Moju dobru volju si neposteno iskoristio da me pravis budalom i da ismevas ostale ucenike, koji se redovno javljaju, time sto si sebi uzeo slobodu da se ponasas neozbiljno i neodgovorno.

To sto ti mislis da si pametan, da je bolje da ne stavljas delove, je pogresno, jer ocito nisi zapamtio da smo neke teze stvari vezbali u delovima. Na kraju, mogao si da budes toliko posten i da stavis taj deo koji si uvezbao. Ja sam ti jasno napisala da sam tu za tebe ako imas neki problem. Ali, ne, ti si radije odlucio da se uopste ne javljas. To sto radis je i za tebe i za mene mucenje. Zbog toga, do 20. februara prekidam kontakt sa tobom. Iskoristi to vreme da malo razmislis o svom nepostovanju koje mi izrazavas na ovaj nacin. Znam da su osobe kao ti nepopravljive i da ces i dalje ostati isti, posto nemas dovoljno ozbiljnosti, discipline i karaktera, kako se pokazalo tokom 6 godina, koliko si ovde. Javicu se 20. februara na ovoj temi.

Vaga Broj poruka : 10449
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 99

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gretta taj Uto Feb 20, 2018 11:58 pm

Ako imas nameru da OZBILJNO i po pravilima nastavis rad na ovom forumu, javi se ovde.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dado taj Čet Feb 22, 2018 11:55 pm

Moja ozbiljnost, disciplina i karakter nemaju veze s razlogom zbog kojeg smo došli tu gdje smo došli, a koliko je pedagoški i ozbiljno od tebe da na temelju onoga što vidiš ovdje na forumu, izvlačiš takve zaključke o nekom..dalo bi se pričati.

Kako god, imam namjeru i volju raditi ovdje na forumu pa se evo javljam kako si i napisala.
dado

Rak Broj poruka : 374
Datum upisa : 14.12.2012
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gretta taj Pet Feb 23, 2018 1:53 am

Ti nisi dete od pet godina, da bih ti pricala bajke. Vrlo dobro znas da sam u pravu, a kada ces to sam sebi da priznas je tvoja stvar, samo ne zelim da nas rad ovde trpi zbog tvojih karakternih nedostataka. Mislila sam da smo to vec jednom utvrdili i da ne moramo redovnim periodima da ponavljamo. O pedagogiji mozemo da raspravljamo, onda kada ti budes bio univerzitetski profesor, dotle mi nisi ravnopravan partner za tu temu.

Sto se tice zadnjeg poslanog snimka sviras ga prebrzo. To je valcer, a valcer je igra, nije vrtenje cigre. Tim tempom niko ne moze da igra kako ti sviras. Odsviraj kompoziciju jos jednom, ali u sporijem tempu.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 24 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Nazad na vrh

- Similar topics