PLAVI FORUM

Sviranje klavira

Ići dole

Sviranje klavira

Počalji od Kasi taj Uto Mar 20, 2018 10:23 am

Dragi svi, ja ne mogu da vjerujem u šta gledam. Svaka čast Gretta. Oprostite mi što nisam isčitala pravila foruma, a već kucam poruku, ali ne vjerujem svojim očima da ovako genijalnu ideju je neko sproveo i sprovodi. Gretta, ja tek planiram da kupim klavir. Zovem se Dragana, imam 33 godine, i pomalo sviram gitaru koristeći note koje poznajem. Čitam osnove muzičke teorije ponekad i pjevam u horu u svom gradu. Kako da se priključim školi? I da li mogu to da uradim kroz par mjeseci kad kupim klavir ? Prava ste nada za ovaj svijet. Puno pozdrava od mene. Very Happy - Molim vas da očistite poruku, pošto ja to ne umijem. A definitivno je na pogrešnom mjestu. Prijaviću se tamo gdje treba. Hvala !

Kasi

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.03.2018

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sviranje klavira

Počalji od Gretta taj Uto Mar 20, 2018 10:58 pm

Postavis pitanje i onda kazes, da se obrise to sto si napisala? Javljas se, a nisi procitala pravila? Prilicno si haoticna. Nadam se da ces da budes koncentrisanija, kada se budes prijavila. Ovo je tvoja tema i ovde treba da se prijavis. Temu cu dotle da zatvorim, a ako hoces da se prijavis, napisi mi poruku, pa cu da otvorim temu. Nemoj vise da otvaras teme bilo gde na forumu. Jako upadljivo je naznaceno GDE treba da se jave novi ucenici, tako da prvo procitaj pravila, pre nego sto brljas po forumu.

Vaga Broj poruka : 10541
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 99

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu